Vīns "Cricova" - tas ir Krikovas un visas Moldovas lepnums. Tas rodas vietā, kur auglīga zeme un moldāvu tautas darbs rada leģendas. Tas dzimst sulīgās vīnogu ogās, kuras noglāstījusi Eiropas dienvidu saule un veldzējušas Melnās jūras vēsmas. Tas nobriedis leģendāros pagrabos, kuri savos vairāk nekā simts kilometru garajos labirintos izauklē īstas vīna garšas pērles.

Mēs vēlamies dalīties iespaidos un atklāt Moldovas galveno valdzinājumu.

Vīna darītava „Cricova” ir izcils uzņēmums ar pilnu ražošanas ciklu - tā leģenda aizsākās 1952.gadā un ir balstīta uz spēcīgiem pamatiem - senām Moldovas vīna un dzirkstvīna gatavošanas tradīcijām.

Katra vīna darītavas “Cricova” pudele ir izauklēta leģendāros, vairāk nekā 100 kilometru garos pagrabos. Šie pagrabi radušies kaļķakmens ieguves darbos, kas palīdzēja radīt Moldovas pērli – galvaspilsētu Kišiņevu, un nu turpina radīt garšas pērles, kas vizuļo balto, sārto, sarkano, deserta un dzirkstošo vīnu glāzēs.

Vīna pagrabi apvieno trīs unikālus valdzinājumus: tā ir  ideāla vieta ar dabisku mikroklimatu vīna briedināšanai un uzglabāšanai, tā sevī glabā bagātāko retu vīnu kolekciju, kā arī kalpo kā aizraujošs tūrisma komplekss.

2004.gadā, kļūstot par Moldovas kultūras valsts nozīmes objektu, “Cricova” ir apliecinājusi savu statusu kā vēstnieks vīna ražošanas nozarei un pārvērtusies par īstu nacionālo simbolu, kuras mērķis ir saglabāt uzticību un kaisli izcila vīna darināšanā.